21-25.11.201920-25.02.2020

Dokładne terminy:
28.09.2019 godz. 10:00 - 18:00
29.09.2019 godz. 09:00 - 17:00

Kurs dofinansowany przez Fundację "Wychowanie bez porażek"

Tylko dla osób po TSR1

SP EUREKA, Poznań

Czas trwania:

Kurs dwudniowy
Cel:
Celem TSR2 jest rozwijanie umiejętności zdobytych na TSR1 i nabywanie umiejętności mediacji oraz rozwiązywania konfliktów potrzeb i wartości.
Na tej części kursu, rodzice rozwijają, utrwalają umiejętności z TSR1 i nabywają nowe pozwalające:
- oddzielać potrzeby od rozwiązań
- zrozumieć naturę konfliktu
- rozwiązywać konflikty potrzeb metodą “bez zwycięzców i pokonanych”
- wykorzystywać siedem strategii rozwiązywania konfliktów wartości
- zrozumieć i nauczyć się roli mediatora

Zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie opłaty za kurs.

Rodziców zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o zgłaszanie się za pomocą poczty elektronicznej fundacja@gordon.edu.pl (ze względu na kolejność zgłoszenia), a następnie wypełnienie deklaracji uczestnictwa.

Deklarację uczestnictwa należy przesłać na adres: Fundacja „Wychowanie bez porażek”, 24-100 Puławy, ul. Sosnowa 8/3

Opłatę za kurs należy dokonać  na konto Fundacji: mBank 88 1140 2004 0000 3502 7550 7925

W tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania (miasto, kod, ulica, nr) oraz adnotację kurs TSR w Poznaniu - wpłata na cele statutowe

Koszt TSR2

580 zł, ale całkowita opłata wyniesie 530 zł (dofinansowanie ze środków Fundacji). W opłacie każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych (książkę Thomasa Gordona "Wychowanie bez porażek w praktyce", Zeszyt ćwiczeń TSR2) oraz dyplom ukończenia kursu.

Uwaga! Dla rodziców z EUREKA SPiG koszt kursu wynosi 480zł (zniżka 100 zł). Rodziców prosimy o zapisy w szkole.