21-25.11.201920-25.02.2020

REPREZENTANT GTI
Trening Skutecznego Rodzica (TSR) poziom pierwszy w Puławach

Dokładne terminy:
Rozpoczęcie kursu 25.09.2019 o godz. 17:30 - 20:30. W sumie 7 spotkań (po 3 godziny każde) - jedno we wrześniu, dwa w październiku, dwa w listopadzie, dwa w grudniu 2019 (terminy, poza pierwszym wrześniowym do ustalenia wspólnie z grupą).

Gabinet Psychoterapii Indywidualnej i Terapii Rodzinnej, ul. Lubelska 20 A, pok. 302, 24–100 Puławy.

Zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej gordon@gordon.edu.pl Proszę o podanie w emailu numeru telefonu do kontaktu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie opłaty za kurs.

Koszty:

100 zł od osoby za jedno trzygodzinne spotkanie, dla pary rodziców 190 zł za spotkanie. W opłacie każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych (książkę Thomasa Gordona "Wychowanie bez porażek czyli Trening Skutecznego Rodzica", Zeszyt ćwiczeń TSR) oraz dyplom ukończenia kursu.

Para rodziców otrzymuje jedną książkę!

Opłatę za pierwsze spotkanie, w wysokości 100 zł należy uiścić przy zapisie, opłata za drugie spotkanie najpóźniej w dniu rozpoczęcia TSR, czyli 25.09.2019. Opłaty za pozostałe zawsze z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem kolejnej sesji TSR. Zgłoszenie na kurs jest zobowiązaniem do uczestnictwa we wszystkich 7 sesjach TSR.

Trening Skutecznego Rodzica - szkolenie skierowane do rodziców dzieci w każdym wieku.

Ilość miejsc ograniczona! O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie opłaty za kurs!