Najbliższe kursy Szkoły Trenerów

REPREZENTANT GTI
Trening Skutecznego Rodzica (TSR) - poziom I w Puławach

Dokładne terminy:
Rozpoczęcie kursu 03.04.2019 o godz. 17:30 - 20:30. W sumie 7 spotkań (po 3 godziny każde) - dwa w kwietniu, dwa w maju i dwa w czerwcu, jedno w lipcu 2019 (terminy do ustalenia wspólnie z grupą).

Gabinet Psychoterapii Indywidualnej i Terapii Rodzinnej, ul. Lubelska 20 A, pok. 306, 24–100 Puławy.

Zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej gordon@gordon.edu.pl Proszę o podanie w emailu numeru telefonu do kontaktu. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie opłaty za kurs.

Koszty:

100 zł za jedno trzygodzinne spotkanie. W opłacie każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych (książkę Thomasa Gordona "Wychowanie bez porażek czyli Trening Skutecznego Rodzica", Zeszyt ćwiczeń TSR) oraz dyplom ukończenia kursu.

Opłatę za pierwsze spotkanie, w wysokości 100 zł należy uiścić przy zapisie, opłata za drugie spotkanie najpóźniej w dniu rozpoczęcia TSR, czyli 3.04.2019. Opłaty za pozostałe zawsze z wyprzedzeniem przed rozpoczęciem kolejnej sesji TSR. Zgłoszenie na kurs jest zobowiązaniem do uczestnictwa we wszystkich 7 sesjach TSR.

Trening Skutecznego Rodzica - szkolenie skierowane do rodziców dzieci w każdym wieku.

Ilość miejsc ograniczona! O przyjęciu na kurs decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie opłaty za kurs!