14 -18.01.202001-05.05.2020
14-18.01.202001-05.05.2020

Kurs dla rodziców Trening Skutecznego Rodzica poziom pierwszy ONLINE

2020-07-03

Zapisy na kurs TSR1 online.
1.Wypełnienie otrzymanej mailem deklaracji oraz odesłanie jej skanu lub zdjęcia.

2. Dokonanie opłaty w wysokości 520 zł (zamiast 580 zł - cena szkolenia w Polsce) na konto: Fundacja „Wychowanie bez porażek”, ul. Sosnowa 8/3, 24 – 100 Puławy, mBank nr konta: 88 1140 2004 0000 3502 7550 7925, w tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko - kurs TSR1 online.

3. Wysłanie uczestnikowi paczkomatem na wskazany adres materiałów do kursu - koszty wysyłki 16 zł należy doliczyć do opłaty za kurs.

O kursie online:
1. Kurs nie jest "typowym" webinarium/wykładem.

2. Kurs odbywa się na platformie https://www.webex.com/

3. Uczestnik ma być widoczny i słyszany, dlatego potrzebuje posiadać komputer z kamerką i najprostsze słuchawki.

4. Po dopełnieniu formalności przez uczestnika kontaktujemy się i prowadzimy jak się przygotować do kursu online.

Opinia uczestnika kursu TSR1 online:
"Nazywam się Paweł, ostatnio odbyłem kurs skutecznego rodzica.
Przed rozpoczęciem zajęć miałem obawy co do długości trwania zajęć. Zastanawiałem się czy dam radę być skupiony przez ponad 6 godz., czy uda mi się skutecznie pracować przez ten czas. Już po pierwszych minutach trwania kursu wiedziałem, że niepotrzebnie się martwiłem. To były najlepsze i najciekawsze zajęcia w jakich miałem przyjemność uczestniczyć. Każda chwila była przyjemnością i niezwykłym doświadczeniem. Zagadnienia poruszone w tym czasie to spojrzenia na siebie, na bliskich, na życie z innej perspektywy. Ani lepszej ani gorszej. Kurs pokazał, że można inaczej patrzeć na świat i na rodzicielstwo. W trakcie trwania jak i po skończeniu miałem okazję dużo myśleć o przekazanej nam treści co uważam, że bardzo mi pomogło w pracy nad samym sobą i w byciu lepszym dla siebie, dla mojej rodziny i bliskich mi osób. Kurs sam w sobie nie jest łatwy, trzeba włożyć niesamowicie dużo pracy i zaangażowania aby móc wynieść z niego dostatecznie dużo, wiem też, że teraz czeka mnie jeszcze więcej pracy aby szlifować to co udało mi się poznać ale uważam, że warto! Zajęcia prowadził Piotr Kruczkowski, człowiek niezwykle interesujący i miły, który ma niesamowity dar mówienia, słuchania, rozmawiania i opowiadania. Uczestniczyć w zajęciach z Piotrem to była przyjemność.Kurs odbywał się w postaci 4 spotkań on-line co uważam było dużym atutem. Dzięki temu mogłem być w domu, nie traciłem czasu na dojazdy i czułem się bardzo komfortowo. Uważam, że świadomość bycia w znanym mi miejscu, w którym czuję się bezpiecznie pozwoliła mi się jeszcze bardziej otworzyć.
Bardzo dziękuję za niesamowite doświadczenie, miło spędzony czas i mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję uczestniczyć w Państwa innym kursie."