14 -18.01.202001-05.05.2020

Trening Skutecznego Rodzica poziom 2 w Poznaniu

2019-11-14

SP EUREKA, Poznań

Celem TSR2 jest rozwijanie umiejętności zdobytych na TSR1 i nabywanie umiejętności mediacji oraz rozwiązywania konfliktów potrzeb i wartości.
Na tej części kursu, rodzice rozwijają, utrwalają umiejętności z TSR1 i nabywają nowe pozwalające:
- oddzielać potrzeby od rozwiązań
- zrozumieć naturę konfliktu
- rozwiązywać konflikty potrzeb metodą “bez zwycięzców i pokonanych”
- wykorzystywać siedem strategii rozwiązywania konfliktów wartości
- zrozumieć i nauczyć się roli mediatora
Zgłoszenia za pomocą poczty elektronicznej. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszenia i dokonanie opłaty za kurs.

Rodziców zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o zgłaszanie się za pomocą poczty elektronicznej fundacja@gordon.edu.pl (ze względu na kolejność zgłoszenia), a następnie wypełnienie otrzymanej deklaracji uczestnictwa.

Opłatę za kurs należy dokonać  na konto Fundacji: mBank 88 1140 2004 0000 3502 7550 7925

W tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko oraz adnotację kurs TSR2 w Poznaniu - wpłata na cele statutowe
Koszt TSR2
580 zł - w opłacie każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów szkoleniowych (książkę Thomasa Gordona "Wychowanie bez porażek w praktyce", Zeszyt ćwiczeń TSR2) oraz dyplom ukończenia kursu.